| KellyK13M a întrebat:

Cei care sunt emo ce fel de muzica asculta? Rock? funda

Răspuns Câştigător
| FackingJungle a răspuns:

Nu inteleg ce legaura are rock-ul cu EMO-ul de astazi. nu. nu neaparat, sau deloc. nu are nici o legatura. Bine poate mai auzi tu la vreun cocalar doi care se dau emo, ca asculta rock si ca nu mai stie eu ce.

6 răspunsuri:
| FackingJungle a răspuns:

Brokencyde,Tokio Hotel nu consider a fi rock mai mult un ''punk''( dau si eu cu parerea nu vreau sa mint) un punk mai agresiv

| roxy_8649 a răspuns:

Ba ati innebunit cei de la tokio hotel nu sunt emo canta pop-rock nici decum emo turbatilor

| BadBoyCristy a răspuns:

Ceva intre Punk si Rock...
Daca vrei sa devii emo, tine : http://wwwionny.blogspot.com/......impli.html

| Creepypasta a răspuns:

Vrei sa te crezi emo pentru atentie?

| DdyLove a răspuns:

rolling on the floor)Te crezi emo?rolling on the floor)Daca erai cu adevarat emo stiai ce muzicaa se ascultarolling on the floor)dar ma roghee heeBrokencyde Tokio Hotel...laughing))

| Cry_6869 a răspuns:

Pai de obicei cei care sunt emo asculta muzica punk ori cel mai mult Tokio Hotel. eventual unii asculta si rock in cele mai rare cazuri...