| AlexaSiAtat3 a întrebat:

Cine are cea mai tare melodie de muzica usoara din lume?

2 răspunsuri:
| BubuDx a răspuns:

Hmmm. din lume e greu de spus puppy dog eyes
1. Adina Zotea - S.O.S. (LLP Remix) (5:06)
2. Alessia - Find Me (Ale, Ale) (Claudio Cristo & Andre Rizo Remix) (4:36)
3. Alex Kenji, Federico Scavo - Get Funky (Original Mix) (7:00)
4. Allexinno & Starchild - Senorita (Radio Edit) (3:37)
5. Anda Adam - Feel 2011 (Radio Edit) (3:34)
6. Andra, Andreea Balan, Connect-R si Puya - Rollin (Radio Edit) (3:23)
7. Andreea Balan - Like a Bunny 2011 (Radio Edit) (2:57)
8. Andreea Banica - Sexy (DJ Dark & siidance Remix Radio Edit) (3:22)
9. Andreea Banica - Sexy (Speak One Reworked) (5:39)
10. Anya - Your Voice (LLP Radio Edit) (3:29)
11. Bassjackers - Musi, Musi (Original Mix) (5:35)
12. Biank - I Wanna Feel (LLP Remix) (5:39)
13. Bingo Players - Cry (Just A Little) (Original Mix) (6:19)
14. Black Eyed Peas – I Got A Feeling (Emil Lassaria Remix) (4:19)
15. Bogdan Ioan - Do You Remember (Original Mix) (5:24)
16. Carlo Cavalli - Ardeal (Original Mix) (3:45)
17. Chris Thrace - Party On the Floor (Extended Remix) (4:39)
18. City of Lights - Till The Sunrise (Radio Edit) (3:58)
19. Claudio Cristo feat. Tamy – Teach me (Extended Version) (5:42)
20. Claudio Cristo feat. Tamy - Teach me (Radio Edit) (3:34)
21. Cortes, Calagna - This Beat Is Hot (Original Mix) (7:47)
22. Criminal Vibes - La Voca (Original Mix) (6:26)
23. Cristian Tomas & Dj Myrla - Dale Como Se (LLP Remix) (5:45)
24. Danny Freakazoid & Matt Caseli - Long Legs Running (Graham Sahara & Central Avenue Mix) (6:36)
25. David DeeJay - Perfect 2 (Extended Mix) (4:48)
40. Jeremih ft. 50 Cent - Down On Me (DJ Dark & siidance Remix) (5:07)
41. Kamelia - Come Again (Dj Asier Remix) (5:31)
42. Kamelia - Come Again (Extended ScreeN Remix) (5:34)
43. Keo vs. Vb - Everybody party (Vali Barbulescu Remix) (4:42)
44. Khia vs. DJ Ralmm - My Neck My Back (Allexinno Bootleg Mix) (5:03)
45. King & White feat. Dana - Mambotero (Extended Mix) (5:41)
46. Like Chocolate - Da Bomb (LLP Remix) (5:37
Sak Noel - Feel Loca People (Dj Benny Wavesiock Mix) (5:14

| Fineness a răspuns:

Aceasta melodie a fost in 2007 un UK hitul numarul 1:http://www.youtube.com/watch?v=ZK0GmiSMNGI
Si mai este o melodie superba, care a fost in 2009 un hit, cantata de un roman:http://www.youtube.com/watch?v=p-Z3YrHJ1sU&ob=av2e
Desigur, mai sunt si multi alti interpreti cum ar fi Rihanna,Inna, Alexandra Stan, Akcent,Bruno Mars, Avril Lavigne, Lady Gaga si multi altii.
Sper ca te-am ajutat!