| IDE a întrebat:

Cine are cele mai multe informatii despre selena gomez

Răspuns Câştigător
| AndreiRevine a răspuns:

Este o cantareata Americanca, are varsta de 18 ani si are nenumerate melodii si sute de mii de fani,s-a despartit de Nick Jonas dar acum este cu Justin Bieber, cei doi au facut dragoste in apele marii, cantareata are rivali pe fanele lui Justin, deoarece Justin face totul pentru ea iar fanele sunt geloase! A fost in vacanta in Hawai insotita de Justin in timp ce se adcundea dupa o geanta sa nu fie prinsa de paparatzii. Justin Bieber are 17 ani si este foarte indragostit de ea, asa ca a hotarat ca in iunie, de ziua Selenei o va cere de sotie! Te rog funda!

5 răspunsuri:
| AndreiRevine a răspuns:

Draca ysyb1, nu mai tin minte data, pe 24 sau 26 sau 27 iunie sau iulie! Multumesc pentru funda!

| AdySnaP a răspuns:

E fata si nu mai e virginalaughing)

| IDE explică:

Pe ce data e nascuta?

| andutzzu9988 a răspuns:

Stiu ca a mai facut 2 melodii

who says si bang bang bang
si mai stiu ca a fost un scandal intre ea si pink
intra si tu pe http://lifestyle.bzi.ro/scandal-intre-selena-gomez-si-pink-7304