| ElenusH97 a întrebat:

Cine asculta muzica Kpop si ce trupe va plac

8 răspunsuri:
| 2NE1cl a răspuns:

Euuu! Trupele mele favorite sunt 2ne1, big bang, super junior, exo, nu'est, t-ara, block b, u-kiss si 2pm.

| hanayonna a răspuns:

Super in sfarsit fani kpoplove struck
imi plac multe trupe ca de ex:suju, shinee, MBLAQ, 2NE1, C-Clown, BigBang etc

| Lawsford a răspuns:

Aici este de minelaughing
Pai trupa preferata ar fi- SS501 o trupa ce actual nu e activa pana in 2014. SHINee, MBLAQ, 2NE1, Super Junior After School, Nu'est, EXO si B.A.Plaughing etc. tie?

| YSH a răspuns:

Eu ascult Mblaq, Kim hyun joong, big bang, girls generation, FX, shinee, super junior, BoA, 2ne1.

| ElenusH97 explică:

Eu ascult muzica Kpop de 9 luni imi plac multe trupe cum ar fi baieti seniori U-kiss, Teen Top, B1A4,Block B, Shinee, Infinite, Big Bang, B2st si Super Junior. Fete senior 2NE1, T-ara, Miss A, 4Minute,Wonder girls,Girls Day si altele, iar ca debutui din anul acesta imi plac GODDESS,Fiestar,Tiny-G,EVOL, D-unit, Glam, EXID si baieti BTOB, Nu'est, EXO B.A.P, C-Clown, 100%, Excite.
Cam lunga lista de aceea am postat intrebarea pe funda pentru ca nu am cu cine vorbi toti sunt manelisti si pentru ei toti coreeni sunt chineji.

| ElenusH97 explică:

Super sper sa mai gasesc si alte persoane care iubesc muzica kpop

| ShawolMyky a răspuns:

Eu sunt o mare fana a Kpop-ului. favoritele mele sunt 2ne1, shinee, big bang, exo etc. nu am timp sa le enumar pe toate ca sunt multe... happy

| BigBang1 a răspuns:

Eu sunt o mare fana a muzicii :d K-pop....imi plac multe trupe dac cel mai mult imi place BigBang, SHINee, EXO-K, B.A.P, 2NE1, Blok B, MBLAQ etc.