| XBrunetteX a întrebat:

Cine ati vrea sa reprezinte anul acesta Romania la Eurovision?

Răspuns Câştigător
| BlackFuneral a răspuns:

Mi-ar plăcea să nu ne reprezinte nimeni.

39 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Trooper

Răspuns utilizator avertizat
| cosminaelena99 a răspuns:

Pai,nu stiu dar as vrea sa fie cineva demn de respectat nu...aia de anul trecut mi-ar convenii sa fie...nu stiu, nu ma pot decide

| Wøodenpints a răspuns:

Eurovisinonul a devenit un jeg de concurs, cred că ar fi o jignire pentru o trupă care se respectă să participe la el, având în vedere puşcăriile de melodii din ce în ce mai proaste calitativ care perticipă.
Dar probabil va fi tot o mimoză care s-a înecat cu autotune-ul şi a supt ceva să aibă clip la TV, sau un maimuţoi cu freză gen căcat-bătut-de-vânt pe creştet.

| Irena97 a răspuns (pentru Wøodenpints):

" Eurovisionul a devenit un jeg samd". Tu am vazut ca nu asculti decat rock metal si din astea. Cum poti face aprecieri pentru ceva despre care habar n-ai cum a fost vreodata pentru ca nu-l urmaresti? Sa nu zici ca te uitai la reluarile cu ABBA sau altii care au fost pe acolo. Postezi mereu ca sa critici si atat.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Irena97):

Nu poţi compara asta:
http://www.youtube.com/watch?v=3FsVeMz1F5c
cu asta:
http://www.youtube.com/watch?v=QQlAqpGUBc8

De ce eşti atât de sigură că ascult doar rock şi metal şi vorbesc în necunoştinţă de cauză?
ABBA este printre preferatele mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana Mladinovici.
http://www.youtube.com/watch?v=UMw7oiUdLfw

| FearOfTheDark a răspuns:

Concursul asta a devenit un jeg nelipsit din amintirile noastre.In ultimii ani am fost reprezentati de niste idioti.Nu ca alte tari erau mai prejos.Da' macar au fost cu ceva in plus fata de noi.

| Irena97 a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Si de ce raspunzi daca nu te intereseaza? Va copiati unii pe altii cu stilul asta superior.

| FearOfTheDark a răspuns (pentru Irena97):

Euro chestie nu mai e ce-a fost.Nici nu mai vreau sa aud de el chair daca stiu cine e in fiecare an s.a.m.d.

| Irena97 a răspuns:

Cineva mai proaspat, gen Cristi Nistor.

| CautNume a răspuns (pentru Irena97):

Daca te referi ca noua lansat: http://www.youtube.com/watch?v=ibdKD_zmSrE

| Irena97 a răspuns (pentru CautNume):

Stiu, dar aia a fost undeva departe.

| Disharmony a răspuns:

Nu mă uit, deci nu-mi pasă. Oricum la concursul ăsta participă, în marea majoritate, gay şi pipiţe.

| KnowEverything a răspuns:

Michael Jackson rolling on the floor mi-ar PLACEA! (dar nu e posibl crying )

| GeorgyGirl a răspuns:

Eu asi zice alexandra stan mi se pare cea mai potrivita si chiar are voce este si frumoasa si eu zic ca am avea o gramada de puncte chiar stie ce e muzica!

| MeridaOcean a răspuns:

Mi-as dori ca Amy Lee sa cante pentru noi, nu toate pitzipoancele ca inna, alexandra stan sau Elena din mandinga. loreen a castigat anul trecut pentru ca nu are fite din astea cu costumatia sau nu mai stiu eu ce. vocea conteaza, si de asta a castigat, euphoria ma unge pe inimawinking

| VreauSaRad a răspuns:

Valentin Dinu!

| iron2man a răspuns:

Silviu Pasca sau Julie, de la Vocea Romaniei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iron2man):

Decât să ne reprezinte o mulatră, mai bine nu mai participăm.

| iron2man a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa bai, du-te la KKK cu ideile tale

| anonim_4396 a răspuns (pentru iron2man):

Tu chiar n-ai avea nicio stare de lehamite dacă ai vedea că o persoană de culoare ne reprezintă ţara într-un concurs ca ăsta(ţinând cont şi de faptul că Italia, Franţa şi Anglia îi consideră pe toţi românii nişte ţigani, iar ideea tinde să se extindă şi în alte ţări europene)?

| Irena97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si uite si nazistul de serviciu.

| iron2man a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vad nici o logica in ce scrii. Fata aia e mulatra din Romania, nu e tiganca. Si Andra e tiganca si canta foarte bine. Probleme? Si din Franta au fost arabi, negri la Eurovision iar din Israel aia/ala transexual.
Tu nu asculti muzica negrilor? Ce are...cu prefectura?
Si poate trebuia sa dai o propunere a ta intai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iron2man):

Cu siguranţă europenii vor preciza că e " mulatră din România ", nu o ţigancă din România. Nu e nicio problemă dacă e mulatră, dar chiar nu cred că e momentul cel mai potrivit pentru a trimite pe cineva de culoare la Eurovision.

Propun să aducem un coreean negru, născut în Australia şi să-l punem să ne reprezinte ţara la Eurovision. N-ar fi nicio problemă, nu-i aşa?

| iron2man a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede ca logica nu e punctul tau tare. chiar nu mai comentez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iron2man):

Ai dreptate, pic de logică n-am. Propun să plecăm noi ăştia albi din România la mama dracului şi să-i lăsăm pe ţigani, mulatrii, negrii, europeni să şteargă fiecare urmă de demnitate şi onoare care mai există pe teritoriul ţării noastre. Hai să ne înjosim până când o să râdă şi cei din Algeria, Botswana sau Zimbabwe de noi. " NU rasismului ".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Irena97):

Nazist, rasist, xenofob, antisemit, fascist, comunist, arian, etc.
Nu ştiu dacă e hilar, sau bizar, ceea ce înţeleg unii dintr-un comentariu cât se poate de simplu.

| Irena97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca in afara de " comunist" totul e corect acolo.bye

| XBrunetteX explică (pentru iron2man):

Silviu Pasca ar putea. thinking

Oricum, nu prea mai sunt artisti in Roamnia.
R.I.P. talent...

| GiAnca a răspuns (pentru iron2man):

Fugi de aici!
Andra nu e tiganca.(cel putin din cate stiu eu thinking )

| XBrunetteX explică (pentru GiAnca):

Regret sa te dezamagesc, dar este.

| GiAnca a răspuns (pentru XBrunetteX):

surprise
Bun.Si maine ce o sa aflu? Ca Fuego e transexual?

| XBrunetteX explică (pentru GiAnca):

Tot ce e posibil...

| iron2man a răspuns (pentru XBrunetteX):

Totusi de ce ai pus intrebarea asta? ca sa vezi de unde bate vantul? mai devreme ai raspuns asa, unde am raspuns si eu:
XBrunetteX a răspuns:
E o melodie buna.
Abia astept Eurovision-ul de anul acesta.

De ce il astepti? sa te uiti la altii si noi sa stam acasa ca nu mai sunt artisti in Romania? asta e chiar ineptie " nu prea mai sunt ". dar ce s-a intamplat cu aia care au fost? au murit toti? nu-s tot aici aceiasi? plus altii care apar noi evident.
Pui niste etichete deplasate si esti si nesincera in raspunsuri.
Astepti Eurovisionul dar nu te intereseaza.

| XBrunetteX explică (pentru iron2man):

Astept Eurovisionul sa vad ce reprezentati au alte tai. Poate o fi una mai de "Doamne-ajuta".
In Romania nu mai sunt prea multi artisti adevararti, iar cei care sunt raman oarecum "in umbra".
La intrebarea asta voiam sa vad ce parere au ceilalti.