| METALL2000 a întrebat:

Cine canta mai bine Demi Lovato sau Miley Cyrus? funda! kiss

9 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Nu știu dacă un copil din generația noastră nu a văzut măcar odată un desen/film și nu au fredonat măcar o singură dată versurile lui Miley și Demi. Nu le poți compara, pup!

| Raynn a răspuns (pentru Alexaaandraaa):

Nu le poti compara?! Cred ca lumea a uitat de melodiile din vechile desene animate disney (Anastasia, Lion King). Daca toata lumea acum fredoneaza Miley si Demi...

| Alexaaandraaa a răspuns (pentru Raynn):

Astea sunt desenele generației de acum, nu mai sunt desenele ce erau odată dar nici copii de acum nu îi compari cu cei de acum 10 anii happy

| Raynn a răspuns (pentru Alexaaandraaa):

Nu sunt desene animate atata timp cat ai actori... Sunt seriale...

| deutzadia a răspuns:

Amandoua canta super bine, dar miley canta mult mai frumoas parerea mea.Eu le apreciez pe amandoua ca canta asa de bine si sunt actrite asa de bune, dar nu prea se pot compara pentru ca si demi canta foarte foarte bine.

| 2NE1cl a răspuns:

Miley

| allexx100 a răspuns:

Demi

| Irisfrumusika192q a răspuns:

Mie imi plac amndoua, dar sincera sa fiu Miley se descurca mult mai bine.

| Stefan_Manuela_1975 a răspuns:

Amandoua au voci bune, dar Demi lovato are mult mai multa forta in voce si atunci cand cata pe scena chiar transmite ceva publicului fata de miley si miley, are o foce buna dar nu ca a lui demi, fundita?happy kiss