| METALL2000 a întrebat:

Cine canta mai bine Selena Gomez sau Demi Lovato? funda! kiss

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Niciuna dintre ele nu canta.Doar fac playback (si nici atat nu pot).
Deci, si dupa parerea mea, ramane Amy Lee.

| Zendaa a răspuns:

Amy Lee :] (if you know what I mean)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-aş ucide cu pietre pe ale tale Selena şi Demi. Deci rămâne Tarja Turunen.

| Indestructible a răspuns:

Selena aia nici nu are voce.
http://www.youtube.com/watch?v=vD3QGBPXhu8
Nu sunt fana lui Demi, dar ea macar are voce.
http://www.youtube.com/watch?v=r_8ydghbGSg

| Differentx13 a răspuns:

Demi Lovato.

| deutzadia a răspuns:

Amandoua canta suuuper bine paarerea mea.Amandoua sunt dragute, actrite, cantarete fffoarte bune.pa:*

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Parerea mea este ca minunata Selena Gomez canta uimitor și întrece cu ușurinta pe oricine chiar și pe Demi Lovato.Deci Selena Gomez Căanta mai bine decat Demi Lovato... Fundita?big grin

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Parerea mea este ca minunata Selena Gomez are o voce extraordinara chiar si live....eu cred ca Selena Gomez canta chiar mai bine decat Demi Lovato. funditabig grin:*?

| 2NE1cl a răspuns:

Selena

| Cretinu a răspuns:

Selena Gomez canta cel mai bine fiindca are experienta in muzica si are noroc fiindca :1.e frumoasa, 2. e cantareata, 3.e actrita, are tot ce si-ar dori orice baiat si cocalaru ala de Bieber nu o merita tongue