| bey a întrebat:

Cine canta mai frumos? miley selena gomez?

Răspuns Câştigător
| larisa1123 a răspuns:

Mie imi plac amandoua. Funda te rog frumos din suflet.

14 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Niciuna :d

| CautNume a răspuns:

Niciuna nu canta.Este doar zgomot.
Deci, n-o aleg pe vreuna din ele.

| ÐÿÅ a răspuns:

Selena Gomez si Miley Cyrus. hmm. mi se pare ca sunt la egalitate!
Amandoaua joaca foarte bine, dar la voce eu o prefer pe Selena! happy big grin
Tu, ce crezi?

| bey explică (pentru ÐÿÅ):

Eu cred ca tot pe selena

| April27 a răspuns:

După părerea mea o aleg pe Miley pentru că îmi place cum cântă şi melodiile ei mă reprezintă!
Îmi dai te rog o fundiţă?

| Elsiane a răspuns:

Chiar contează părerea noastră? Niciuna, după părerea mea. Oricum, Selena Gomez are o voce mai frumoasă decât Miley Cyrus, dar nu pot alege. Baftă!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Amandoua canta frumos, da Miley are piese mai mature, Selena canta tot despre "dragostea" pe care o traiesc fetele de 13 ani cand se indragostesc prima data.Miley are mai multe piese care-mi plac,Selena din cate-mi amintesc, doar una, Love you like a love song, pe care si asa Fetita asta MAI DRAGUTA si cu voce MAI FRUMOASA decat Selena, o canta mai bine ( aici e piesa --> http://www.youtube.com/watch?v=DMJrQ9FWcog ).Eu nu am auzit nimic ca Miley s-ar fi drogat,iar si de s-ar fi auzit, trebuie sa fie adevarat sa iei in calcul, iar la cat inventeaza sau prost interpreteaza "jurnalistii" lui peste de azi... Plus ca, conteaza cum canta, nu ce face ea in timpul liber.

| Raynn a răspuns:

Eu la dus. Pe bune, ce sunt cu toate intrebarile astea despre pustoaicele disney? TPU e dominat de fetite de 11 ani?

| megamix112 a răspuns:

Eu nu consider muzica ceva ce nu transmite un mesaj.In concluzie nu le pot considera artiste.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru megamix112):

Nu trebuie sa transmita un mesaj.Nu intelegi Piesele din toate limbile si totusi, unele-ti plac.Conteaza in principal negativu, partea muzicala, si daca versurile suna bine peste, e de ajuns.PAREREA MEA...

| TempleOfTheDog a răspuns:

Amandoua canta doar niste zgomote pe care lumea o numeste muzica.

| MaryaLovGD a răspuns:

Eu n-o suport pe Miley deloc. S-a prostit de cand a devenit multimilionara cu Hannah Montana si chiar daca are o voce frumoasa tot nu-mi place de ea. O aleg pe Selena, e o fire mai gingasa, are o vace mai melodioasa, mai frumoasa si hit-urile ei sunt superbe. Asta e parerea mea. Sa ai o zi frumoasa.

| a răspuns:

Buna! Eu o prefer pe Miley nu stiu de ce. Poate pentru ca are melodii in care ma regasesc.Depinde si de gusturi. Poate altora le place Selena si o considera pe ea.thinking Ambele sunt bune.
Bafta! Fundita?puppy dog eyes