| onny_3288 a întrebat:

Cine credeti ca este mai de treaba Miley Cyrus sau Lady Gaga?

11 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Lady Gaga

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Lady Gaga.

| alexandra14 a răspuns:

Amandoua...se pare ca ati plac mult ...asa cum a zis si byby

| Guitarlove a răspuns:

Doamne, terminati frate. Uite mie imi place Lady GaGa. happywinking

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Fata esti deja stresanta cu astea 2, ti le plac chiar asa de mult:-|?

| Razvy197 a răspuns:

Hannah montana

| Razvy197 a răspuns:

Miley cyrus

Răspuns utilizator avertizat
| Denny_5002 a răspuns:

Amandoua...Miley Cyrus este pentru copii... iar Lady Gaga canta mai bine

| andreig a răspuns:

Depinde cum privesti lucrurile...Gaga este mult mai complexa decat Miley .este o persoana care imbina multe stiluri muzicale cu fashion. o prefer pe gaga insa ...Nu le-am cunoscut personal pe nici una asa ca nu stiu care e mai de treaba big grin

| fanhannahmontana a răspuns:

Miley Cyrus e mai de treaba... vorbeste asa de deschis cu fanii ei...In schimb, Lady Gaga canta ceva pe acolo si le spune fanilor"La revedere" si se cara de pe scena...Amandoua sunt mari vedete, dar e o diferenta imensa intre ele.Miley nu se imbraca foarte excentric, dar cool.Gaga exagereaza...vine la o emisiune imbracata intr-un costum cu broscute.Miley are o voce foarte buna.La fel si Gaga... dar ea, cum sa ma exprim, e putin intr-o ureche.Mai ales e si bisexuala(nu ca as avea o problema cu asta) si mai are si un un penis, in loc de... ce ar trebui sa aiba fetele.Deci,eu cred ca Miley e mai de traba.