| AvalohAlyn a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Eurovision 2017? Ce melodii va plac si ce parere aveti de melodia Romaniei -Yodel It?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu am un top10 personal dar sper sincer ca va castiga Bulgaria. Melodia este exceptionala, baiatul ala are o voce nemaipomenita, e locul 2 la pariuri si chiar sper sa castige.

Recent s-a desfasurat Eurovision party la Londra unde mai multi participanti si-au cantat live melodiile. De "vorbarist" nu vreau sa comentez insa tipa, in afara de yodeling, a cantat infiorator, execrabil, pe ce ca melodia e de o uratenie rara, daca o sa o cante in halul ala si la concurs chiar nu stiu...

10.Ukraine 9.Armenia 8.Norway 7.Azerbaijan 6. U.K. 5. Iceland 4.Hungary 3.Ireland 2.Australia 1. Bulgaria

Asta e topul meu. Am observat faptul ca una dintre preferate ar fi Blanche cu City Lights. Live la Londra abia i se auzea vocea... ma rog in concurs ar fi amplificat microfonul, nu e rea insa parca nu te top 10.

Ca sa revin, culmea ai nostri sunt pe locul 10 la pariuri ceea ce ma socheaza de-a dreptul. De porcaria de melodie a italianului care ocupa locul 1 la pariuri si cica ar putea chiar castiga nu comentez mai mult ca m-as enerva.

5 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Mie imi era indiferent cine castiga ca la urma urmei nu aveam un favorit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti singurul care le face audienta, Alane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat acum la Romania si nu-mi place

| Nitroblast a răspuns:

1. Nu stiu, nu prea imi pasa, oricum o sa castige alt poponar de dragul minoritatilor sexuale, ca si asa "bietii" de ei nu au drepturi (suficiente);
2. Niciuna;
3. O porcarie.

| Cristi1Cristi1IdlibParty a răspuns:

Mie imi plac Azerbaidjan, Norvegia, Cipru si Macedonia cel mai mult, iar Romania deloc.