| Cristinaaaa_8385 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Eurovision de anul acesta? Sincer, ce melodii va plac? Credeti ca Romania va avea o sansa?

2 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Romania are o melodie care mie una nu mi-a transmis nimic. Nu m-a surprins. Chiar plictisitoare. Asta e. Daca selectia a avut loc de Revelion?

| maria_1641 a răspuns:

Nu prea avem sanse dar mai bine sa nu avem sanse, fiindca, stii ca acea tara care castiga eurovisionul trebuie sa il faca la anul in tara lui deci e mult mai bine sa nu castigam pentru ca nu avem unde sa organizam eurovisionul! te pup pa-pa
!