| Georgyanya a întrebat:

Cine credeti ca va castiga marele premiu la Romanii au talent dintre Tutu Adrian si Ianau Narcis Iustin? Ei sunt cei mai buni dintre cei mai buni dar totusi...numai unul va lua marele premiu. Voi cu cine tineti? Pe cine votati? Eu il sustin pe Tutu Adrian pentru ca si el merita sa castige si el este un mare talent pe langa Steaua de Narcis.

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

EU tin cu Adrian ...pentru ca se reinventeaza de fiecare datawinkingcompune, canta, danseazabig grin!

5 răspunsuri:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Sunt mai multi care au posibilitatea sa castige mie imi place cum a cantat Dinu Valentin si el poate castiga.
Daca ar fi dintre cei 2 probabil Narcis.

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Hm nu stiu ce sa zic. Majoritatea l-ar vota pe Adrian pentru felul cum arata si genul de muzica pe care il canta.In ziua de azi, pare cel mai ascultat gen de muzica de catre tineri. Intr-adevar, Narcis nu arata asa bine si genul de muzica pe care il canta nu e tocmai ascultat. probabil de niciunul dintre tineri. Dar. nu stiu, dupa parerea mea vocea lui Narcis este un dar de la Dumnezeu, un miracol. in timp ce talentul pe care il are Adrian, si anume sa compuna niste versuri ( are voce, dar nu o voce deosebita).nu se compara cu al lui narcis.

| ZEU93 a răspuns:

Adrian Tutu va castiga pentru ca tot mai multe fete sunt innebunite dupa el, eu nu tin cu nimeni ma uit din curiozitate sa vad ce talente avem in tara big grin

Răspuns utilizator avertizat
| anamaria15 a răspuns:

Tutu Adrian