| JuAl a întrebat:

Cine cunoaşte nişte piese trap (nu rap) în care să conțină şi mesaj in engleză, română, spaniolă sau franceză? Să nu fie de rahat ca majoritatea trapului.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Asta cam ar fi una pe care mi-o da Youtube cand caut trap music with lyrics https://www.youtube.com/watch?v=4NJlUribp3c,dar faza e ca ti-ai cam ales prost genul, musica trap nu prea are mesaj, decat poate auditiv depinde cum o simti tu, dar ca versuri sunt cam invizibile, trapul e cam asa: 2-3 cuvinte, build up, 1-2 cuvinte inainte drop sau nu, drop, mere dropu ce mere, dupa poate o fraza si iar 2-3 cuvinte repetate de 20 de ori, iar build up, drop si sfarsit.