| sdfsfsdfsdfsdf a întrebat:

Cine e de acord sa facem petitie sa banam manelele?

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai cum, unde sp le banezi?

| sdfsfsdfsdfsdf explică (pentru sadrian46):

Cand incepi sa le auzi pe strada si in autobuz si la 2 3 noaptea date tare avand in vedere ca nu esti fan este deranjant. am intrebat in gluma sa vad daca sunt si alti oameni de aceiasi parere dar si cu speranta ca as porni cv in sensul acesta. pana la urma n ar fi sfarsit de planeta interzicerea lor si ar aduce benefici pe termen lung. oricum tot ce fac manelele este reducerea neuronilor in mod subtil a celor ce le asculta. strict parerea mea.

| sadrian46 a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Și mie îmi displac profund, manelele, ca jinșii rupți la genunchi și tatuajele afișate ostentativ, gay pride și altele. Nu le pot bana pe toate, nici măcar pe unele din ele.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru tulburarea ordinii și liniștii publice există deja lege, dar dacă nu știți să sunați la poliție... laughing

| sdfsfsdfsdfsdf explică (pentru supadeceapa):

Daca as fi tulburat de o muzica ok nu m ar deranja, nu vreau sa fiu genu ala de mos morocanos, da sa fiu tulburat de manele de 5 6 ori intr o zi...

| Dismally a răspuns:

Urasc manelele si imi displac cei care asculta dar nu as putea fi de acord cu interzicerea lor. Fiecare este liber sa ascult ce si cum doreste.

| CostinAlamariu a răspuns:

Sunt 10000% de acord. Unde semnez?

| Ineys a răspuns:

Pai si ce sa ascultam?

| sdfsfsdfsdfsdf explică (pentru Ineys):

Mai bine nu mai asculti nimic

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Ineys):

Literalmente orice altceva

| Cineva797406016386 a răspuns:

Disprețuiesc toți oameni care ascultă manele și urăsc manele în sine, nu îmi place că oamenii nu mai ascultă muzică adevărată cum ar fi cea de la Cheloo sau de la formația BAZOOKA
Unde pot să semnez?

| bosspodut7 a răspuns:

Eu