| Iuliiikkk a întrebat:

Cine e fan Michel Jackson?

13 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Nu sunt.

| SussieLex a răspuns:

Eu!:X a fost si va ramane regele muzicii pop!

| lumeamea a răspuns:

Nimeni :]]
moartea dor
ca de aia la luat cu ea=]]
funda?love struck

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Buna!:]
Eu sunt fana Michael Jackson big grin
Byewave

| Al3xAl3x a răspuns:

Pot spune ca nu sunt chiar fan, dar imi plac unele din melodiile sale! Acum putin timp am vazut taximetristul acela din Brazilia care il imita la perfectie!

| Pebbles a răspuns:

Eu sunt. Michael the best\m/

| Izy a răspuns:

Eu sunt fana MJ.

| Veverixxu a răspuns:

Cine nu e? A fost grozav si va ramane grozav cica s`a reincarnat in asta http://www.peteava.ro/id-616484-michael-jackson-s-a-reincarnat M`as bucura sa fie adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahh, euuuu! Fan e putin spus... il iubesc pe michael mai mult decat pe parintii mei! ok, ma numesc andrei glavce si id-ul meu este michael. jackson@yahoo.com Please add!

| 1DPinkpOint a răspuns:

Colega de banca.e nebuna dupa el.laughing toata ziua MJ in sus MJ in jos. straight face.

| Erik_7239 a răspuns:

Eu sunt fan; x

| Th3J0k3r a răspuns:

Eu.iti place fanclubul facut de mine http://funclub-michael.blogspot.com/. nu sunt facute de mine textele fiindca nu ma pricep sa compun. daca vrei da accept la andrei.gadea.si iti dau tie site-ul sa scrii tu textele.

| AdePoli a răspuns:

Yooooooooooooooooooooo...