| DeyutzaDeea a întrebat:

Cine este directioner?! Eu sunt, asa si asa.

Răspuns Câştigător
| adinaiuliana a răspuns:

Nu sunt nici fana dar nici nu o urasc.Sunt la fel ca tine asa si asa.

6 răspunsuri:
| DeeaDeutss a răspuns:

Directioner pe viata! ♥♥♥

| gєσяgιαηα a răspuns:

Fan 1D? big grin Nu pot spune ca sunt fana laughing dar imi place "One Thing"

| ピンク a răspuns:

Directioner? Adica fan 1Direction? laughing Scuze daca nu e asa, nu sunt familiara cu termenul.

| DeyutzaDeea explică (pentru ピンク):

Da, asta inseamna laughing

| OneDream a răspuns:

Nu am nimic cu nimeni dar nu mai spuneti ca sunteti directioneri cand habar nu aveti despre ei. Directioneri NU sunt fani 1D, sunt mult mai mult decat fani..Scz daca am jignit pe cineva!:]

| SsEcRetDOLL a răspuns:

Euu sunt... se obserava, noope? xD