| Lov3Boy a întrebat:

Cine imi da si mie muzica rock da ca bon joby sau skillet-monster,hero daste sau orce fel de muzica.Funda + vot.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

N-ai absolut nicio treaba.Bon Jovi sunt niste pseduo-glamerasi mediocri, Skillet e o trupa al dracului de comerciala; ambele au doar cateva cantece acceptabile.Mai bine ai asculta Dream Theater, dar mi-e ca o sa scada IQ-ul ascultatorilor trupei, daca te-ai pune tu sa ii asculti.

| Woodenpints91 a răspuns:

Acum îi vor sângera urechile laughing

| Gorath a răspuns (pentru Woodenpints91):

Asta era şi ideea.smug

| Gorath a răspuns:

Mai bine tăceai şi nu ziceai că Skillet cântă rock, pe bune. Digeră asta dacă poţi.http://www.youtube.com/watch?v=K6_zsJ8KPP0.Dacă nu, nu mai zice în viaţa ta că vrei rock.

| wforweirdo a răspuns:

Amorphis, Amon Amarth, Airbourne, Alice In Chains, Alice Cooper, Apocalyptica, Burzum, Bucovina, Trooper, Kalmah, Motorhead, Megadeth, Metallica, Slayer, Anthrax, Accept, Phoenix, Satyricon, The Beatles, Otep, Sodom, Sabaton, Faith No More, Iced Earth, Oasis, Dark Tranquility, Bad Religion, Bathory, Venom, Children Of Bodom, Motley Crue, Europe, Mayhem, Rammstein, Kiss, Kyuss, Gorgoroth, Behemoth, Nargaroth, Hammerfall, Haggard, Led Zeppelin, Kamelot, Aerosmith, Dark Funeral, Dimmu Borgir, Judas Priest, Ozzy, Black Sabbath, Pantera, Cannibal Corpse, Sepultura, Immortal, Scorpions, Iron Maiden, OCS, Manowar, Nirvana, Helloween, GNR, Exodus, Bon Jovi, AC/DC etc etc etc etc!