| Silver000 a întrebat:

Cine imi poate da titluri de melodii rock agresive?
P.S. as dori cele mai agresive melodii ale trupei Skillet, Disturbed, iar daca stiti si niste melodii mai haotice, de la alte trupe ar fi super!

Răspuns Câştigător
| Buubbu a răspuns:

Hei! :3
Uite cateva melodii:
Skillet - Collide
Skillet - Dead Inside
Skillet - Monster
Skillet - Awake and Alive
Skillet - Whispers in the Dark
Skillet - Rise
Skillet - Sick of It
Dope - I don't give a.
Three Days Grace - Animal I Have Become
Three Days Grace - Broken Glass
Three Days Grace - Painkiller
Evanescence - Everybody's Fool
Flyleaf - Cassie
Dope - Die Motherf*cker Die
Hollywood Undead - We Are (asta contine si Rap, dar zic ca merita sa o asculti).
Three Days Grace - Riot.
Sper ca te-am ajutat.

| Silver000 explică (pentru Buubbu):

Multumesc pentru raspuns! Sa stii ca am tinut cont si de faptul ca ai stat pana la 2 noaptea ca sa imi dai raspunsul.

2 răspunsuri:
| dan1998 a răspuns:

Haotice?
System of a down toate albumele si albumul,, System of a down,, daca vrei mai,, agresiv''.

Daca vrei sa asculti ceva agresiv incearca trupe de thrash metal, death metal, black metal.