| antonella_6842 a întrebat:

Cine imi poate da versurile melodiei "Travie McCoy- Billionaire" in romana?happy.

3 răspunsuri:
| playwithmylife a răspuns:

Vreau să fiu un miliardar asa de rau.

Cumpara de toate lucrurile n-am avut.

Vreau să fiu pe coperta revistei Forbes.

Zambetul lângă Oprah şi Regina.

Oh, tot închid ochii văd numele meu în lumini stralucitoare.

Da un oraş diferit in fiecare noapte oh Jur lume pregătească mai bine pentru atunci când eu sunt un miliardar.

(McCoy Travie)

Da, mi-ar fi un show Oprah ca mi-ar fi gazda.

Crăciun de zi cu zi da Travie o listă doresc.

Aş trage, probabil, o Angelina si Brad Pitt şi să adopte o grămadă de copii care nu este avut niciodată nimic.

Dau un Mercedes câteva place aici au această doamnă.

Şi cineva nu in ultimul rand acorda acolo ultima dorinta.

Fost câteva luni în care am fost singur, astfel încât să poţi spune Travie Crăciun minus ho, ho.

Ahaa a lua it.

Aş vizita, probabil, în cazul în care Katrina a lovit şi al naibii de sigur că o face mult mai mult decât FEMA făcut-o.

Da, nu putem uita despre mine prost.

Oriunde mă duc imma am muzica mea temă proprie.

(Bruno Marte)

Oh, tot închid ochii văd numele meu în lumini stralucitoare.

Da un oraş diferit in fiecare noapte oh Jur lume pregătească mai bine pentru atunci când eu sunt un miliardar.

Oh, oh oh oh atunci când eu sunt un miliardar.

Versuri Bruno Marte feat Travie McCoy - miliardar

De pe http://www.versuri.ro

Oh, oh oh oh.

(McCoy Travie)

Am fi joc de baschet cu preşedintele.

Dunking pe delegaţi lui.

Apoi am compliment pe eticheta sale politice.

Aruncă o Milli cuplu în aer doar pentru heck de o

Dar ţine cinciari, twentys, zeci, şi Bens complet separate

Şi da Iâ € ™ ll fi într-o categorie de ansamblu nouă taxă

Noi, în recesiune, dar lasă-mă să iau un crack la el

Voi lua, probabil, whatevers la stânga şi la doar o divizat

Deci, toată lumea pe care o iubesc poate avea un cuplu de dolari

Şi nu o singură burtă jurul meu ar şti ce a fost foame

Posibilitati de alimentatie somn bun solid

Ştiu că noi toţi avem un vis similare

Du-te în buzunar scoate portofelul dumneavoastră

Şi pune-l în aer şi cântă

(Bruno Marte)

Vreau sa fiu un miliardar asa de rau

Vand toate lucrurile pe care le-am avut niciodată

Uh, am dori să fie pe coperta revistei Forbes

Zambetul lângă Oprah şi Regina

Oh, tot închid ochii văd numele meu în lumini stralucitoare.

Da un oraş diferit in fiecare noapte oh Jur lume pregătească mai bine pentru atunci când eu sunt un miliardar.

Oh, oh oh oh atunci când eu sunt un miliardar.

Oh, oh oh oh.

Vreau să fiu un miliardar asa de rau.

| nicu_3864 a răspuns:

Www.leoslyrics.com aici gasesti versurile oricarei melodii, dar nu stiu sigur daca gasesti in romana. poate te va ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi poate da versurile melodiei "Travie McCoy- Billionaire" in romana?