| Arinushuuu316 a întrebat:

Cine imi poate descarca melodia : Alb Negru feat. Ralflo & Rares- Mi-e sete de tine (ACOUSTIC)?

P.S.

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Si daca ti-o descarca vreunul de aici, nu crezi ca operatiunea de a lua melodia din calculatorul lui e mai complicata decat sa pui mana singur sa o descarci? Ba da, dar ce sa si facem, hai sa asteptam totul pe tava promitand funda.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Descarc-o de pe youtube convertor.

| zTonia a răspuns:

Http://www.youtube-mp3.org/ apasa pe Download si apoi spui unde sa ti-o salveze si gata