| denisa_2911 a întrebat:

Cine imi poate spune cum se numeste piesa asta, dau cateva versuri sadtu imi spuneai ca ma iubesti, oare acum pe unde ratacesti, cui sa ii spun cat sufar acum si sufletul meu e trsit fara tine, daca ma iubesti intoarcete inapoi, daca ma urasti rupe pozele cu noi, poate ca ai uitat de noptile sub luna, dar nu pot sa uit cea mai frumoasa aventura)
Va roooog cine stie piesa sa-mi spuna cum se numeste sau macar cine o canta, o vreau...multumeschappy

Răspuns Câştigător
| marialina a răspuns:

Crek e manea dupa versuri crying am cautat pe gogu' si cica o canta unu cristi dules
daca e bine funda te roooog!:X:X:X:

1 răspuns:
| denisa_2911 explică:

Nu e aia piesa, am gasito.Marcel Pavel o canta-daca ma iubesti, da oricum iti dau fundita pentru ca totusi mi-ai raspuns si ai incercat sa ma ajutihappymultumesc