| delco25 a întrebat:

Cine imi spune niste melodii de la BUG Mafia si Codu' penal?
Sau orice melodii tari stitihappy
Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| gabinebunu a răspuns:

Bug mafia : olimpiada, o la la, 5000 de zile, la fel de prost ca tine, nascut si crescut in pantelimon, limbaj de cartier, cat poti tu de tare. altele : dmx-x gon give it to ya front 2 back happy funda? te rog

| delco25 explică (pentru gabinebunu):

Imi spui te rog mai multe?:* Si primesti funda!

7 răspunsuri:
| Ƨirenia a răspuns:

Da' cauta pe net!

| delco25 explică:

Imi spui mai multe?:*

| gabinebunu a răspuns:

Ok

| gabinebunu a răspuns:

Ok happy alkaholik, bass down low, black eyed peas, bom boom pow, cia-ba esti nebun, iarna pe val, candy shop, changed the way you kiss me ( e dub step la inceput e putin mai naspa da dupa aia tare ) funda?

| gabinebunu a răspuns:

Ce fel de melodii mai vrei?

| gabinebunu a răspuns:

Imi dai funda? da sau nu?