| MikulAjutor a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu recunoasterea unei melodii.Am o poza din videoclipul ei da tot nu stiu care e...Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| GiAnca a răspuns:

De unde facem rost de poza? thinking

| marriius a răspuns:

Pai hai sa vedem poza

| Unec a răspuns:

No, hai sa incercam...Cum facem sa vad poza thinking Prin intermediul site-ului putem in vreun fel? Sau doar prin mail?

| MikulAjutor explică:

Daca aveti skype adaugati funny.tony81

| Unec a răspuns (pentru MikulAjutor):

Eu nu am, dar daca nu ai nimic impotriva, pe mine nu ma deranjeaza sa mi-o "arunci" pe mail. Te pot adauga pe skype-ul altcuiva, imi trimiti si apoi stergem happy... daca nu mai raspunde sau nu ghiceste nimeni si te simti nevoit sa alegi una din astea 2, no, atunci, sa-mi spui. Ziua faina! happy