| fetitadragutzica a întrebat:

Cine ma poate ajuta?
In legatura cu un videoclip, incepe undeva printre niste case pe o alee si apare niste copii micuti o fetita si un baietel si mai este un tip cu o chitara si este o tipa care merge si canta in engleza, tipa este romanca si este imbracata intr-o rochie, rosie din cate imi amintesc.

3 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

The Cranberries - Zombie?

| Caty_9264 a răspuns:

Nu stiu... poate mai multe detalii?happy...

| fetitadragutzica explică:

Cred tipa e Lavinia nu sunt sigura... dar am cautat clipuri cu numele asta si n-am gasit nimica, sa se asemene cu ce zic eu.