| ruxybelle a întrebat:

Cine`mi da si mie o lista cu cele mai noi melodii de la miley cyrus? love struck Sa nu aud raspunsuri de genu... copii astia sunt inebuniti dupa hannah montana etc. Pur si simplu imi place cum canta miley cyrus big hug love struck Decii DAU FUNDITA :X

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Uite cateva:
Miley Cyrus-See you again
Miley Cyrus-I miss you
Miley Cyrus-Fly on the wall
Miley Cyrus-Don't walk away
Miley Cyrus-Party in the USA
Miley Cyrus-Start all over
Miley Cyrus-7 Things
Miley Cyrus-The climb
Miley Cyrus-Butterfly fly away!
Miley Cyrus-Hoedown Throwdown
Miley Cyrus-Goodbye!
Miley Cyrus-Goodbye Twitter!
Miley Cyrus-I learned from you
Miley Cyrus-Full circle
Miley Cyrus-Are you ready?
Sper ca ti-am fost de ajutor:*

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Avatar esti pur si simplu un nesimtit /a fata a intrebat si nu este taranca e unde sti tu ca este o taranca? ai vazut-o am vz ca ai mai raspuns asa ruxy imi pare rau dar nu am

| ruxybelle explică:

Taran esti tu si cu tactu tongue si vezi ca`s fata booule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult "Butterfly fly away" :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wake up america, these four walls, someday, simple song, si tot restul albumului breakout