| R0011 a întrebat:

Cine`mi zice si mie niste melodii noi dar sa fie dance sau urban... Fundoi!:-x.

Răspuns Câştigător
| nobleguy a răspuns:

Http://www.vibefm.ro/index.php?page=topuri/20-vibes-chart
Aici ai topul de melodii dance noi.

2 răspunsuri:
| Str3n6arizza a răspuns:

Atunci cand caut melodii noi intru pe site-uri de muzica (televiziuni) si arunc o privire in topul lor. Apoi intru pe youtube si caut mai multe melodii ale artistilor de acolo. Iti pot recomanda melodiile lui Lady Gaga, Justin Timberlake(mentionez ca albumul Shockwave 2 e printre preferate mele), Katy Perry... etc.

Iti scriu mai jos cateva din melodiile noi pe care le ascult acum :
Jason Derulo - in my head; 30h! 3&katy perry - starstrukk; katy perry & snoop dogg - California Gurls;

| ioana147 a răspuns:

Melodiile Rihannei sunt stil Urban happy