| dianaddeee a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine cu niste muzica chinezeasca, orientala, japoneza? as vrea sa imi spuneti cateva nume de artisi si melodii. sau m-ar interesa un radio online de genul asta. multumesc

Răspuns Câştigător
| ĄĿiŒ a răspuns:

Incearca BEG (Brown Eyed Girls), After School, Girls Generation, T-ara, 4 minute, 2NE1, Big Bang si cam atat imi amintesc. Ascult foarte mult ca-pop (korean pop) deci per sa te ajute cumva...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CoryCorina a răspuns:

Jackie chan

| Mhjua a răspuns:

Bingbanglaughing e o trupa intresanta.
chiar daca nu e genu meuhee hee

| FlyingSparkle a răspuns:

Cele mai dragute sunt melodiile in japoneza de la anime-uri, dar poti cauta si formatia aceasta V6. Sper ca asta ajuta big grin