| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cati ani are keo?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

In primul rand acesta nu isi spune varsta pentru ca are undeva in jur de 30 de ani, si nicidecum 26-27. Varsta nu a fost declarata niciodata, casa de discuri din Romania stipuland in contract ca aceasta nu trebuie divlugata.

(Deci nimeni nu stie!)

Cum de s-a mentinut atat de tanar?

Keo se mentine intr-o forma atat de buna pentru ca foloseste cele mai bune creme si produse cosmetice, special aduse din Geneva.

Sursa: www.maglavais.ro

Daca acest raspuns iti pare a fii
Castigator/Necastigator, Inteligent/Supid, Folositor/Nefolositor sau pur si simplu
tea amuzat te rog puncteazal, daca tot ai facut efortul de a citii
(Va rog nu dati punctajele-n prostie)

5 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

@recicIez, poate e nemuritor si are vreo 18888880 ani:O

| LoveNeverDies a răspuns:

E frumos oricum smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Keo are 33 de ani.Vezi http://www.facebook.com/reqs.php#!/KeoMusic, ca sa te convingi.:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Keo are 33 de ani. http://www.facebook.com/reqs.php#!/KeoMusic
Aici o sa vezi si o sa te convingi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascultama are 31 de ani acum