| Onutsa_Buburutsa_1994 a întrebat:

Cine stie cu ce program sa fac un mix de melodii plus vocea mea din cand in cand... Dau fundita. Multumesc.

2 răspunsuri:
| kata9kata a răspuns:

Intra la google si ia-ti programul de mixat melodii scrie mix melodii apoi fa-ti account pe youtube ia-ti mel si le poti mixa bft!

| Onutsa_Buburutsa_1994 explică (pentru kata9kata):

Mda... Deci, Kata9kata nu este program " Mix Melodi", asta e unu la mana, doi la mana, am cont pe Youtube, nu-s atat de inapoiata si nu are nici o legatura Youtube-ul cu ceea ce vreau eu sa fac, 3 la mana, eu am mixat melodiile. dar vreau un program pe care pot pune si vocea mea gen" Mix by ME" intelegi? Poate tu nu ai citit bine intrebarea. Multumesc oricum de raspuns, insa consider ca nu are nici o relevanta, eu nu am pus intrebarea de dragul de a posta ceva, asa ca te rog ca nici tu sa nu faci asta.