| ιяιηυк a întrebat:

Cine stie cum pot sa editez un videoclip?batting eyelashes Ca de exemplu unul care l`am postat p youtubebig grin. Ce program trebuie sa instalez?big grin.

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

Poi este asa : Camtasia (Pentru incepatori) sau Windows Movie Maker(tot pentru. incepatori)
Sony Vegas Pro 10 sau 9 (oleaca mai greu, da daca iti place il invetzi imediat, eu asta-l folosesc si e bun ) Uita-te la chanalul meu ce am facut cu Sony Vegas : www.youtube.com/user/WWEisTheAwesome!

;) Funda?

2 răspunsuri:
| HoneyBooBoo a răspuns:

Moovie Maker.
Daca ai postat un video pe youtube nu trebuie sa ai nici un program! Trebuie sa dai pe edit video si add anotations(sau cum era).

| AndreeaCdr a răspuns:

Youtube downloader?happy