| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia aceea care este difuzata undeva intre ora 14:30-15 pe kiss este o melodie house cantata de o fata refrenul este "Somewhere Over the Rainbow" dar nu este ...aceasta Israel Kamakawiwoole - Somewhere Over the Rainbow laughing e house difuzata in emisiunea de e litoral parca happy pls help need that song.
As vrea sa stiu mai multe despre melodie dar...cam asta e tot

Răspuns Câştigător
| HouseNation a răspuns:

Am zis eu bine.mi-am dat seama din prima

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Interesant cum tu intrebi si tot tu iti raspunzi, daca se putea iti dadeai si funda laughing
Amuzant si trist in acelasi timp! Cam asta e TPU.

| vreaumuzica a răspuns:

E las ca daca nu ma ajutati-ma ajut eu singur...Pfff am gasit piesa din greseala pe youtube:)))) Tosch feat. Christina - Somewhere Over The Rainbow (Sean Finn Remix')
http://www.youtube.com/watch?v=mB-Ke3_o0D0&feature=related dupa indelungi cautari:)))
normal am cautat dupa melodia din intrebare dar...

| vreaumuzica a răspuns:

Mihaela la raspunsul tau "gresit si gresit in acelasi timp "as zice.
Daca tot am gasit melodia, care de fapt si de drept ma interesa remixul de la KISS al melodiei, am zis sa spun si oamenilor care au citit intrebarea si care poate chiar cautau un raspuns, sa nu isi mai bata capul asta 1 la mana si 2 poate cineva in Romania asta mica si zapacita cauta aceeasi melodie asa ca am scris cum se cheama.
Ce e trist?
Si ce e amuzant?
E plina lumea de commenturi aiurea.