| BroRo01 a întrebat:

Cine stie niste melodii faine de dubtep?(cea mai faina melodie primeste o fundita)

Răspuns Câştigător
| Sephyroth a răspuns:

Kraddy - Android Porn
Tony Igy - Astronomia
Skrillex - First of the year
Skrillex - Bangarang
Nokia tune dubsteplaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sephyroth):

Tony Igy - Astronomia și Skrillex - Bangarang sunt Electro House nu Dubstep. laughing

| Sephyroth a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil, tu esti expert in dubstep dupa cum observ.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sephyroth):

Nu chiar expert, dar sunt un consumator înrăit de muzică Progressive House și Electro House.
De obicei când nu știu ce gen e o melodie o caut pe Beatport(acolo îți arată de ce gen e). Beatoprt-ul este un site unde artiștii de muzică electronică își pun la vânzare piesele(e un fel de iTunes/Spotify doar cu muzică electronică). Sau și pe wikipedia mai poți găsi doar că nu îți dă chiar genul exact.

| BroRo01 explică (pentru Sephyroth):

Stiu multe dar incerc sa gasesc altele noi

| BroRo01 explică (pentru Sephyroth):

Ultima melodie imi place in rest le stiam pe toate si apropo bangarang ii foarte veche toti o stiu