| Cornel21 a întrebat:

Cine stie, niste site-uri cu instrumente muzicale. Da sa nu fie cine stie ce. scumpe...

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Depinde la ce te referi când zici scumpe. Majoritatea site-urilor, dacă nu-s hi-tech au prețuri pentru toate buzunarele, în funcție de produs.
Magazine online de instrumente muzicale din România sunt destule, soundcration, magazinuldemuzica, esound, guitarshop, fly-music, senia, mcmusic...etc. Au de la instrumente ieftine pentru începători până la chestii pentru care trebuie să-ți vinzi apartamentul să ți le permiți.
Dacă vrei chilipiruri, intră pe okazii, tocmai, mercador. Deși să nu te mire dacă primești în cutie o țeavă de apă rece în loc de un saxofon.