| Satanel8964 a întrebat:

Cine stie o trupa gen Lordi, e trupa mea preferata si vreau sa stiu o trupa care sa cante la fel de misto. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Ok, gusturile nu se discuta dar Lordi clar a luat Eurovision 2006 pe nemeritate, si daca tot iti plac incearca si Sepcultrua sau Dimmu Borgirrolling on the floor

| Satanel8964 explică (pentru FPI):

Ba l-au luat pe merit pentru ca au cantat super si stiu de dimmu borgir si sepcultrua

| FPI a răspuns (pentru Satanel8964):

Eu nu am nimic cu nimeni nu judec ce muzica asculti tu sau altu dar cand te uiti la eurovison astepti altceva placut la ureche nu urlaturi de la Lordi!