| Deea_9987 a întrebat:

Cine ştiu un site de pe care pot downloada muzică? Înafară de " fisierulmeu" pentru că acolo nu poţi downloada mai mult de 3 melodii şi trebuie să ai cont. Dau fundăă!

Multumesc >:d

Răspuns Câştigător
| Miky a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/index.php asta mi se pare cel mai bun site, dai copy la linkul de pe youtube

2 răspunsuri:
| MaricikaFrumushika a răspuns:

Iti recomand WWW.AZMP3.RO. poti descarca cate melodii vrei tu in fiecare zi, gratuit, fara sa iti faci cont sau alte magarii;) spor la download muzica buna :d

| Deea_9987 explică:

ştie * scuzaţi-mi greşala.