| Mikutza22 a întrebat:

Cine va place mai mult Jason Derulo sau Chris >Brown?

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

De ce exista pseudo-rapperii astia doi? Niciunul, sunt doi trecatori in muzica, n-au nicio substanta, nu te fac sa tresari deloc, sunt inutili.Ce fac ei doi se numeste poponareala.Asta,insa,se numeste rap, pur, gold, cum vrei sa-i zici, da' tot bun ramane: http://www.youtube.com/watch?v=MwUxHH1G6Do

| Mikutza22 explică (pentru Dumnezău):

Vrei sa zici ca al tau nu e trecator... si pluis la asta fiecare are gusturile lui in muzica asa ca ca un om inteligent am sa iti accept parerea dar totodata ma voi tine de parerea mea

| Element25 a răspuns (pentru Mikutza22):

Sti cum e? Atat timp cat gusturile tale sunt de rahat isi permite sa-ti discute gusturile cat vrea.

| Mikutza22 explică (pentru Element25):

Lasa discute eu nici nu zic nimic doar ca pe mine putin ce ma afecteaza asta dar dacva voua va place rap atunci ale voastre gusturi sunt de rahat pentruka in muzicaa aia nu-i nici un sens nici nu se poate numi muzicaa e doar o insiratura de cuvinte plus la toate vulgare si necenzurate sori dar rapul nu e cea mai buna varianta

| Element25 a răspuns (pentru Mikutza22):

Nu asculta injuraturile, asculta muzica.Citeste printre randuri.
Aaa si....mai treci pe la orele de romana, se observa ca-ti lipsesc.

| DianaDiia a răspuns:

Chris Brown.

| DrAgOnAsH a răspuns:

Amandoi big grin