| anonim_4396 a întrebat:

Cine va placut cel mai mult, la preselectia nationala [eurovizion]?

Răspuns Câştigător
| Symona a răspuns:

Sa fim sinceri : lumilita anghel, tony tomas & adrian piper - save their live love struck

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu mi-a placut nici una in mod deosebit. Dar l-am votat pe Catalin Josan.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Na, ca a castigat Paula Seling cu unul Ovi.

| Razvan a răspuns:

Nicio melodie nu m-a dat gata dar a fost bunicica melodia lui Luminita Anghelwinking

| Flav a răspuns:

Reclamele din spoturile publicitare.

| Betty18 a răspuns:

Eu am votat de pe telefonul meu luminita anghel si de pe telefonul mamei catalin josan...eh sper sa se descurce paula la Oslo

succes

| Lora_6439 a răspuns:

Mie melodiile de anul asta mi se par chiar proaste. Cel mai mult imi place Zero - Lay me down dar cred ca la publicul european ar prinde bine si Lora si Sonny Flame - Come along.

| Klara a răspuns:

Luminita... piesa aia chiar ca e de Eurovision. love struck si Anda Adam mi-a placut. In schimb am ramas dezamagita de Alexandra Ungureanu care, dupa cum e normal, a copiat-o pe Lady Gaga ( ca mai nou toata lumea o copiaza pe Lady Gaga, n-o sa fiu surprinsa daca si Irina Loghin o sa adopte un look de Gaga ). rolling on the floor
Deci raman la concluzia ca Luminita si Tony si Adrian au rupt tot in seara asta :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catalin Josan- Around, around.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Flav nu a fost nici un spot publicitar straight face