| wdexwjmwd a întrebat:

Cineva care asculta rock, poate sa indrageasca si manelele?

Răspuns Câştigător
| nikoleta12 a răspuns:

Da, dar date pe "mute" sau pe post de metodă de tortură pentru vrăjmași.

35 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Da,in caz ca sufera de tulburari de personalitate cu accente schizoid-convulsive.Insa exista persoane ce se rup, atat pe manele, cat si pe rock, in acelasi timp.Nu conteaza ca vorbim de manele genuine, sau manele pop-dance.

| Polaris a răspuns:

Cineva care ascultă manelele, poate să îndrăcească și rock? PENTHRU K YEU NO FAK!

| IMC90 a răspuns:

Am nimerit pe la un party in 96 sau 97 (doar in trecere). Sincer, nu stiu ce cautam la varsta aia pe acolo, cred ca eram cu tata si s-a dus sa-i lase ceva unui prieten.
Sa vezi acolo combinari de L.A cu Metallica laughing

| Downfall a răspuns:

Imposibil. Poate doar unui "rockalar"/rocker wannabe care o arde toată ziua pe tokio hotel şi chestii de genu'

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns (pentru wdexwjmwd):

"efect laxativ"? Ce naiba, te simţi bine? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DakotaRoyse a răspuns:

Imposibil. Legile Universului interzic aşa ceva.

| Gorath a răspuns:

Nici măcar la beţie...

| zăGhost a răspuns:

Doar daca e nebun.

| KaRa23S a răspuns:

Dece nu? Adica eu nu ascult nici rock, nici manele, insa rock-ul iti da o stare, manelele alta. E ca si cum ai intreba daca un fumator poate sa indrageasca si alcoolul.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru KaRa23S):

De unde ştii ce stare îţi dă rock-ul, dacă nu asculţi?

| KaRa23S a răspuns:

Nu sunt fana, dar de ascultat am ascultat la viata mea ('' tare lunga viata'') laughing Acum serios, ganditi si voi mai liber. Rock-ul merge sa asculti cand esti singur, sau ai chef de energia aceia, insa la o nunta sau mai stiu eu unde, asculti altceva, nu neaparat manele, ceva ce poate sa iti placa. Dar n-are rost sa mai incerc sa conving si asa unii sunt fixati pe ideea lor pana la moarte.

| Wodenpints a răspuns:

Nu prea văd eu cum ar fi posibil să-ţi placă ambele genuri, deşi cunosc persoane care ascultă şi rock şi manele, şi asta fără să drojdească nimic.
Mie mi-ar fi cam imposibil, n-am nici burtă, nici colăcei pe ceafă şi nu ştiu sa-mi tai o mână cu cealaltă.

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru wdexwjmwd):

În cazul meu mai degrabă vomitiv.

Răspuns utilizator avertizat
| MaliciousDeath a răspuns:

Tot ce se poate.Am o colegă, în timpul liber o dă pe Nirvana şi Led Zeppelin, iar la ore o arde pe manele. Încă sper că o face în glumă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No way!
suport mai bine populara, e mai amuzanta. se topaie aia si baga niste versuri...

| ElDictator a răspuns (pentru anonim_4396):

Populara zici? Nu stiu astia pe TPU din astea
http://www.youtube.com/watch?v=p1S8fITVi3U
http://www.youtube.com/watch?v=dc2coGTV2kg
De la Cluj, pe sistem :))

| ElDictator a răspuns (pentru anonim_4396):

Astea-s d-alea adevarate :))
http://www.youtube.com/watch?v=D9mRwCD3xQg

| ElDictator a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.youtube.com/watch?v=IS2qE_yu15k
Cine n-a baut macar o data in viata pe melodii d-astea intr-un birt de la coltu strazii, gandindu-se la persoana iubita, a trait degeaba :))

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElDictator):

Absolut. Cum ni se mai rupea inimioara in 70 de bucatele... big grin

| Zeflemitoarea a răspuns:

Nu.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Mi-e greu sa cred asta. Unui om caruia ii place muzica de calitate, nu poate sa ii placa si manelele.

| Victor7boy a răspuns:

Nu!

| Norvegianul a răspuns:

Probabil.

| rockmeout a răspuns:

Cam greu sad

| TotEuMa a răspuns:

Doar daca e mort de beat talk to the hand cred. Eu asc rock si nu prea ma imbat, Deci nu ascult manelerolling on the floor)

| ElDictator a răspuns:

@WQT: eu cred ca e la fel ca la pornache. Toti sustin ca nu se uita, dar toata lumea are macar 10 GB in calculator, hahahahaha

| ady13boss_9568 a răspuns:

Nu! doar daca ii place aproape orice gen, aproape ( ac/dc; metallica populara ) adica mie imi place aproape orice gen...50 cent eminem manele rock pop. dance urban laughingsper ca te- am ajuta.big grin deci daca e decat cu rock nu are cum sa ii placa manelele laughing)

| Gh3oO a răspuns:

Nu.lol

| opppa a răspuns:

Nu, clar.

| nikoleta12 a răspuns:

0,1%