| FackingJungle a întrebat:

Coduri Guitar hero world tour. funda

Răspuns Câştigător
| Ruxy_2611 a răspuns:

* AT&T Park (Venue) - Yellow, Green, Red, Red, Green, Blue, Red, Yellow
* Aaron (Character) - Blue, Red, Yellow, Yellow, Yellow, Yellow, Yellow, Green
* Always Slide Mode - Green, Green, Red, Red, Yellow, Red, Yellow, Blue
* Automatic Kick Drum - Yellow, Green, Red, Blue, Blue, Blue, Blue, Red
* Best Buy Kid (Character) - Green, Red, Blue, Green, Red, Blue, Blue, Green
* Different Flame Colors - Green, Red, Green, Blue, Red, Red, Yellow, Blue
* Different Gem Colors - Blue, Red, Red, Green, Red, Green, Red, Yellow
* Different Star Colors - Red, Red, Yellow, Red, Blue, Red, Red, Blue
* European Kid (Character) - Blue, Red, Blue, Blue, Yellow, Yellow, Yellow, Green
* Hyperspeed Mode - Green, Blue, Red, Yellow, Yellow, Red, Green, Green
* Invisible Characters - Green, Red, Yellow, Yellow, Yellow, Blue, Blue, Green
* Invisible Instruments - Red, Red, Blue, Yellow, Green, Green, Green, Yellow
* Line Six Notes - Green, Red, Yellow, Blue, Red, Yellow, Blue, Green
* Performance Mode - Yellow, Yellow, Blue, Red, Blue, Green, Red, Red
* Rina (Character) - Blue, Red, Green, Green, Yellow, Yellow, Yellow, Green
* Unlock All Songs (Quick Play) - Blue, Blue, Red, Green, Green, Blue, Blue, Yellow
* Vocalists Breathe Fire - Red, Green, Green, Yellow, Blue, Green, Yellow, Green

Astea sunt pentru Ps2... s`ar putea sa mearga si la celelalte console sau la pc.