| sofia_pad a întrebat:

Credeti ca e posibil sa poti invata sa canti de pe Youtube? Cum poti afla daca ai voce sau nu? Ok, te duci la canto...dar acum cu pandemia asta nu se poate. Alte solutii?

2 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Pai sunt multe cursuri pe Youtube care te invata sa canti si sa iti folosesti vocea.
Te-ar putea ajuta sa iti dai seama daca ai voce; sa te inregistrezi si sa te asculti dupa.
Succes!

| Yuoia a răspuns:

Nu. E necesar un profesor.
Pandemia nu te incurca, pentru ca nu va dura o vesnicie. Asa cum nu vei invata sa canti in doua ore. E necesar mai mult timp.