| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Lady Gaga poarta peruca in videoclipul Paparazzi? Eu cred ca doar in Just dance si Poker face...

Răspuns Câştigător
| Teooo a răspuns:

In Paparazzi nu poarta. Parul ei este scurt.

12 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu poarta peruca.

| zalisa a răspuns:

Nu poarta peruca. asa e parul ei

| NiceBaby a răspuns:

Doar in poker face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are peruca, prea este perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca poarta doar la sfarsit, si cand il otravaste pe ala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt acela este parul ei natural chiar daca este asa drept pentru ca ea si-l intinde de fiecare data cu placa chiar nu ganditi chiar daca s-a adus zvonul ca ea ar fi barbat (este adevarat este)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lady gaga are parul scurt si poarta peruca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ca e urita fara peruca daca nu ma gresesc fara arata oribil. Ias da un sfat,, GaGa, daca esti asa urita cu parul asta si nimeni nu te place atunci frezeazate kilug cum a fost in aintre Britney Spears,,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca poarta peruca tot timpul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca parul ei e prea perfect dara arata de parca ar fi sigur natural

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ea are peruca cand canta mai mereu ceva laif are o bluga sau o caciula marog ce are pai in bad romance o parte in are scurt poorma lung si poorma in are rosu nu mai inteleg nic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poarta peruca sigur