| Krauser a întrebat:

Credeti ca melodiile astea reprezinta "adevarata fata a lumii" http://www.youtube.com/watch?v=ocXjr9nPnvg

http://www.youtube.com/watch?v=dUKUw9-69cI?
P.s. ma refer la versuri

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte, da.

| fadnox a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MXQUB-UQ-NE
asta imi vine in minte, cand vine vorba de versuri

| TheDifference a răspuns:

Mi-am dat seama din poza de la avatar ca o sa ne dai Hollywood Undead laughing

Si in legatura cu intrebarea, da, cred ca reprezinta adevarata fata a lumii.

| Krauser explică (pentru TheDifference):

Ce, nu-ti place Hollywood Undead?

| TheDifference a răspuns (pentru Krauser):

Ba da, tocmai de asta zic. Melodia mea preferata e Lion. A ta?

| Krauser explică (pentru TheDifference):

Nu ma pot hotari dintre Undead si We are.

| Pişcoţica a răspuns:

Depinde, fiecare persoană are păreri diferite, eu cred că deşi pare o melodie dură, ascunde adevărul. E un pic ' crazy ' dar e bună!

Cheers, Pişcoţica!

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Păi, dacă-aş zice da, unii oameni cred ca nu, depinde de fiiecare persoană cum găndeşte. 2, 993, 374 de vizionari si

Like 30, 758 Dislike 696
Deci sunt mulţi oameni care o prefer.
Da si versurile sunt adevarate. Dar e un pic Crazi cum a zis si Pişcoţica.