| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot face ca atunci cand vorbesc in microfon sa se auda si in boxe ce vorbesc.

7 răspunsuri:
| ungurubulan a răspuns:

Sam sau shoutcast e pentru radio sa emiti si se aude si in boxe ce vb happy

| ungurubulan a răspuns:

Da cu shoutcast de ex poti vorbi pe fundalu melodiei ca la radio happysi cu setarile alea care ti le zic baietii se aude ca pastahappy

| mariusciocan a răspuns:

Nu este nici un program. te duci la tine in calculator la control panel. Si la sounds ai acolo optiunea aceasta. Daca nu este activata dai la "proprietes" si bifezi acolo "microfone". Il scoti de pe mute, pentru ca o sa fie bifat mute. Si poti vorbi/canta in voie. tongue. Deci Control Panel => Sounds => Proprietes => Bifezi microfonul => Apuca-te de cantat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughinglaughinglaughing
Am uitat sa spun
Am avut un program dinasta
Daca fac ce a zis mariusciocan nu o sa functioneze sau o se auda incet.
Nu am nevoie de sam sau shoutcast ca nu e pentru radio.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci invatama uh cum sa fac canu le am cu shoutcast

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai cand vorbesc la microfon cu persoane ele nu ma aud ce pentru face

Răspuns utilizator avertizat