| augu a întrebat:

Cui ia-ti da titlul de cea mai buna cantareata : Lady Gaga, Rihanna sau Alexandra Stan

Răspuns Câştigător
| chemicalX a răspuns:

Rihanna- ne influenteaza, are o voce buna, de asemenea si videoclipurile ei. Mi se pare o cantareata comunicativa, prietenoasa, mai bitchy, si oricum toata lumea o respecta fata de Lady gaga si Alexandra stan oh go on

18 răspunsuri:
| Nutella123456789 a răspuns:

Lady Gaga-ma enerveaza rau
Aleg Alexandra Stan.

| ElectricChapel a răspuns:

Lady GaGa, categoric. Ea este Mom' Monster, un model pentru toata lumea. Rihanna este doar o drogata care falseaza. Alexandra Stan chiar nu are ce cauta aici

| missReckless a răspuns:

Lady Gaga.
Nu se compară cu Alexandra Stau sau cu Rihanna. Gaga uimeşte mereu, iar celelalte două sunt comune.

| Anonima_1513 a răspuns:

Cu siguranta Lady Gaga.
Nici nu poate fi comparata cu Alexandra Stan.

| marius577 a răspuns:

Nu le compara.Rihanna e cea mai buna, gaga e buna si ea... dar romanca asta... ce vrei na.

| GiiaaBăă a răspuns:

Lady Gaga, Lady Gaga, Lady Gaga de 100000 ori!

| Anddrea a răspuns:

Rihanna clar!

| Ancuutsa a răspuns:

Celine Dion

| Ancuutsa a răspuns:

Si astia care nu avem aceeasi parere ca a ta nu suntem stupizi oh go onwinking

| AnaGabitza95 a răspuns:

Lady Gaga apoi Rihanna. Alexandra numai cantareata nu estewinking

| Alexandrup a răspuns:

Lady Gaga!

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Lady Gaga.normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lu Filter (ceea ce ai zis tu nu sunt cantarete sunt curve comerciale)

| AliBal a răspuns:

Lady Gaga.

| raluca_1923 a răspuns:

1. Lady Gaga
2.Rihanna
3.Alexandra Stan

| anduu_2111 a răspuns:

Rihanna

| PrincessM a răspuns:

Nu pot alege intre Rihanna si Lady Gaga.fiecare are stilul ei. le ador pe aman2.love struck