| laurici03 a întrebat:

Cui ii lace de justin biber? Cum canta ma refer.

19 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Il iubesc si pe el si melodiile lui love struck. E cantaretul meu preferat, de fapt mai e si Bruno Mars tot pe primul loc, iar cantareata mea preferata cred ca deja ti-a dat seama.

| Derye a răspuns:

Cum canta? Nu mi-a placut niciodata. De ce? Simplu, nu e genul meu de muzica. Daca s'ar reprofila pe ceva gen rock alternativ, sau orice ceva mai bun decat prostiile care le canta acum, da, l'as asculta. Altfel NU!

| Abcfunny a răspuns:

Mie nuuuu!

| dot a răspuns:

Are vocea in formare si zic ca e strans de... big grin

| Nyku_5126 a răspuns:

Saracul copil fara copilarie...Sincer mi-e mila de el si de ce o sa ajunga. In 1, 2 maxim 3 ani sa vad cat o sa va placa pentru ca de abia acum intra in adolescenta, si fetele care il plac(nu cred ca a trecut vreo una de adolescenta) nu stiu la ce schimbari este expus. In primul rand vocea care o sa i se schimbe complet dar na...nu m-ar mira sa faca "muzica frumoasa" cu orice voce pentru ca deh, cica si Inna e cantareata tata.

| Andra2503 a răspuns:

Mie mai ales melodiiile love me, baby, somebody to love si never say never si il ador si pe elhee hee

| AllieGlam a răspuns:

Are o voce...prima oara cand l'am auzit am intrebat:"cine'i tipa?"laughing
nu'mi place...

| MadQueen a răspuns:

Mie imi place cum canta si atat happyhappyhappy

| Mara_4803 a răspuns:

Miebig grin

| nuamnuvreau a răspuns:

Mie imi place.Ador si cum canta(mai ales melodia ''Never let you go)si cum aratalaughing.

| Blablabla21 a răspuns:

Mie una imi place.pr si simplu imi place muzica pop happy

| KULLER a răspuns:

Justin biber ...nu-mi place deloc ...nu stiu ce-i cu muzica asta a lui, trebuie sa se linisteasca omu

| Nonameloser a răspuns:

Miiie love struck cum canta si cum arata love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o voce uimitoare si imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Justin Biber cum canta, cum arata si...atat.big grin

| alexa_4370 a răspuns:

Mieeeeeeelove struck:X:X

| RezroL(̾●̮̮̃̾•̃̾) a răspuns:

Doamne canta tare prost... nu-mi place deloc muzica lui

| DaNiiiiiiiii a răspuns:

Imi place cum canta Justin Biber chiar are voce

| lauuuuu a răspuns:

Mda...deci...il iubesc pe prostul astalaughing
are vocea minunatalove struck