| Koody5 a întrebat:

Cui ii place de >EminEm?: Dar de melodia Stan ce parere aveti? Eu una il ador:X si as vrea sa vina in Romania!

9 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Salut! :)

Mia imi place foarte mult melodia asta de la el -http://www.youtube.com/watch?v=xFYQQPAOz7Y mi se pare cea mai frumoasa piesa a lui. Dar asta nu inseamna ca nu are piese si mai faine;)

http://www.youtube.com/watch?v=1wYNFfgrXTI

I like :X

| Rukhsandra a răspuns:

E genial... bun medicament cand sunt suparata sau nervoasa.Ma linistestebatting eyelashes

| DeXxa a răspuns:

E cantaretul meu preferat. happy Deci, cum sa nu-mi placa laughing

| LuS[z] a răspuns:

Slim Shady? Il ascut de cand a lansat Loose yourself. happy Foarte tare omu laughing
Si melodia Stan imi place dar e un pic cam trista big grin
Si eu asa vrea ffoaaarte mult sa vina pe la noi la Romanica dar cred ca mai avem de asteptat sad

| FreakyFred a răspuns:

Eminem e unul dintre cei 2 cantareti preferati ai mei: el si MJ (chair daca MJ e "un pic" mai sus)
stan e intr-adevar o melodie frumoasa. am inclus-o in topul melodiilor lui (facut de mine) de pe blogul meu: http://projectjackpot.wordpress.com/
sper sa-ti placa topul!
numai bine!

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Ce tarelove struck.Imi place de Eminem il iubesclove struck!

| Me23 Tia a răspuns:

Il iubesc pe eminem.si cine nu ar vrea ca eminem sa vine in Romania? mie cel mai mult imi place beautiful.nu prea imi place stan. e prea dura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador si eu
not afraid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sincer om de pe pamanthappy parerea mea.
rulz EMINƎM.
SAU Marshall :*