| PikaRawrr a întrebat:

Cui ii place Korean Pop-ul (K-pop)?
Si ce trupe?
Ale mele:

-SHINee
-SNSD
-TVXQ
-after School
-Kara
-T-ara
etc etc.

18 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Si oameni buni nu mai spuneti capop :| se pronunta Keypop :P
Mai ascultati si voi http://radio.seoul.fm/

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Si mie imi place big grin Trupe preferate: 2NE1 (love struck), Girls Generation, Big Bang, 4 MINUTE

| 인스피릿 a răspuns:

Mie-mi plac DBSK (HoMin + JYJ T_T), Super Junior, SS501, F.T. Island, CN Blue, Big Bang, 2NE1, SNSD, Kara, Sistar, MBLAQ, B2ST, SHINee, 2PM, 2AM (one day ^__^), U-KISS, TRAX, BoA, Se7en, Teen Top, Infinite, Brown Eyed Girls, 4 minute, ZE:A, T-Max, F.Cuz, f(x). Cam astea sunt preferatele mele. x))

-Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!-

| alexandra0000009 a răspuns:

Da la inebunie
toate mel care aun ritm si sunt buneiubesc si filmele coreene.voi nu?

| PikaRawrr explică:

Haideti! Dati Raspuns!

| PikaRawrr explică:

Dap, alexa! le ador dar imi plac si dramele. Mai ales Pianist drama(cu Minho de la SHINee love strucklove strucklove struck)

| jojoloveSHINee a răspuns:

MIE! ador trupa shinee, snsd si super junior! dar in general imi plac toate trupele care canta KPOP

| Cristiana_3603 a răspuns:

Iubesc kpop-ul... in special SNSD, Rainbow si SuperJunior, imi doresc mult sa vina si la noi in concert dar din pacate nu suntem chiar atati de multi fani in Romania sad

| HaNeul a răspuns:

Mie imi plac muult ca-pop...de o bucata de timp doar asta ascult.trupele pe care le ascult sunt:
1.Big Bang
2. 2NE1
3.Shinee
4.MBLAQ
5.TeenTop
6.Ft. Island
7.CN.Blue
8.Secret
9.Kara
10.SNSD
11.2pm
12.Wonder Girls
13. DBSK
14. B2st(Beast)
15.Super Junior
etc.:X:X:X:X:X:X

| Andreea763 a răspuns:

Mie
super junior
snsd
dbsk
bigbang
ze:a
shu-i
2pm
2am
infinite
aster school
wonder girls
secret
t~ara
kara
shinee
mblaq
b2st
4minute
2ne1
ss501
ftisland
etc

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Bunăăăă :*!
Eu ascult KPOP şi sunt o mare fană KPOP love struck love struck love struck big grin.
Trupa mea favorită este EXO ♥♥♥♥♥♥ ( I am an EXOtic :3 ♥♥ ) EXOtic FOREVER I PROMISE ♥♥♥ ☺!
Îmi mai plac şi :
4MINUTE ☺
BIGBANG
2NE1 ♥
SHINee

Îmi place aproape tot ce ţine de Kpop happy. Fundă?

| AnonimGirl2345 a răspuns:

A şi îmi mai place şi T-Ara laughing))) love struck

| AҜane a răspuns:

Mie. happy cel mai mult SHINee love struck

| xHeechul a răspuns:

Imi place? vrei sa spui sunt obsedata big grin
Trupele mele preferate sunt Ze:A si Super Junior XD

| Clau_Raluca_1999 a răspuns:

Http://www.facebook.com/......ttp?/l.php Claudia Raluca: semneaza si o sa priemesti un mail dai finalizare MULTUMESC!

| taeyoun a răspuns:

Am vazut ca iti place SHINee.(si mie imi place la nebunie), iar de aceea as vrea sa te invit pe un form dedicat trupei SHINee.toti care doresc sa se inscrie, sunt bine veniti ...forumul este: http://shineeshawolsro.forumz.ro/forum

Acuma ca sa iti raspund la intrebari imi place kpop-ul, iar trupele mele preferate sunt:
SHINee (Minho)
B2ST (BEAST, Lee Ki Kwang & Yoseob)
SISTAR (Hyorin)
SNSD (Girls Generation, Yuri & Taeyeon)
MBLAQ
TVXQ (Hero)
SS501
Super Jusion (Yesung)
si am mai multe, dar acum nu imi vin in minte.

| ANDRADA_4438 a răspuns:

Trupele mie imi plac multe trupe, dar principalele sunt T-max si SS501.Dar din nefericire trupa SS501 s-a despartit. In fine as vrea sa mai aflu si de alte trupe coreene sau as vrea niste filme... daca stiti vreo unul.