| Kesha1428 a întrebat:

Cui ii place melodia Ai se eu te pego?

5 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Era mai bine pusa intrebarea cui nu-i place Ai se eu te pego? laughing
In momentul de fata pare sa fie cea mai ascultata piesa.Se aude in masini,in scoli, cluburi, la vecini.Pana si celor de 6-7 ani le place melodia laughing E un mega-hit la ora actualahee hee

| itscloudyoutside a răspuns:

Deci mă dau cu capu' de pereţi dacă mai văd o singură întrebare în legătură cu acea aşa-zisă melodie (şi răspunsul meu la întrebare bănuiesc că te-ai prins care e).

| NuclearAssault a răspuns:

In ultimul timp toata lumea asculta "muzica", muzica doar in ghilimele, pentru ca aceste melodii nu transmit nici un sentiment, au mereu aceleasi subiecte, iubirea si petrecerea, pe cand sunt alte genuri de muzica uitate, care spun adevarul despre lumea in care traim, sunt cantate la instrumente adevarate, nu la un turntable de DJ, si aceia care fac aceste genuri au cu adevarat talent...

| deeutsss a răspuns:

Urasc melodia!sad. Foarte trist ca toata lumea e innebunita dupa ea.

| Robi21 a răspuns:

Ma lasa asta Ai se eu te pego ia si tu un dubstep ca http://www.youtube.com/watch?v=869DEwKl_hA