| Nutella123456789 a întrebat:

Cui ii place Narcotic Sound? Eu una ii adorlove struck.Care va place:marius, mihai sau christian d?big grin

6 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Da si mie imi plac foarte mult mai ales Christian D

| Nutella123456789 explică:

Mie au inceput sa imi placa din vara asta.Si de atunci stiu cam tot despre ei.Christian e solistul si ce-i drept e o bunaciunelaughingbig grin. Iar ceilalti doi sunt Mihai si Mariusbig grin.(si ei sunt dragutibig grin)

| Nutella123456789 explică:

Ray:din pacate acum se lanseaza melodii in limbi straine pentru a prinde si afarabig grin. Oricum mie imi plac baietii de la Narcotic Sound in orice limba ar cantalaughing

| Rayyy a răspuns:

Nu, sincer nu imi place trupa. Inca sunt in cautarea unor melodii romanesti de alta...calitate.

| badboy94 a răspuns:

Marius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi nu ştiu dacă îmi place de vre`unul în mod special, pot să spun că îmi place melodia "Danca bonito". Nu îi ştiu după nume, cel care cântă este drăguţ.