| geo70 a întrebat:

Cum as putea gasi numele unei melodii mai vechi? Shazam nu o recunoaste, mai stiti si alte idei, aplicatii, metode?

2 răspunsuri:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut daca e doar "instrumental" o poti gasi mai mult cu ajutorul shazam sau sa pui o parte din melodie pe net(Facebook, sau aici daca merge) gen s-o inregistrezi
daca e cu tot cu "voce" cred ca ai avea cateva sanse s-o gasesti mai repede daca scrii cateva cuvinte din ea
Salutare!

| MihaiDumitru1290 a răspuns:

Poți încerca și cu google. Caută pe net cum poți cauta direct cu motorul de cautare care va înregistra exact ca și Shazam